محل تبلیغات شما

من یار مهربانم  دانا وخوش بیانم                     گویم سخن فراوان با آنکه بی زبانم

پندت دهم فراوان من یار پند دانم                    من دوستی هنر مند با سود و بی زیانم

ازمن مباش غافل  من یار مهربانم                    من یار مهربانم  دانا وخوش بیانم

گویم سخن فراوان با آنکه بی زبانم                  پندت دهم فراوان من یار پند دانم

من دوستی هنر مند با سود و بی زیانم            ازمن مباش غافل  من یار مهربانم

صعود به قلّه های بلندآوازه کمال و ارزش های والای انسانی، تنها در صورتی ممکن است که علم و دانش، جایگاه واقعی خود را در میان ما بیابد و تأثیرگذاری عظیم آن در رسیدن به این اهداف برایمان روشن شود.

در این صورت، کتاب و مطالعه نیز به عنوان ابزار انتقال علم، جایگاه خویش را به دست خواهد آورد و گرایش جامعه به آن رشد می نماید.

خانواده، نخستین دنیایی است که کودک با آن آشنا می شود. گفتار و مهم تر از آن رفتار اعضای خانواده، در شکل گیری شخصیت کودک تأثیر به سزایی دارد. از این رو، همه اعضای نهاد خانواده می توانند با گفتار و رفتار خود، بر دیگر اعضا تأثیر مثبت یا منفی بگذارند.

کتاب خانه های عمومی، در گسترش دانش و ارتقای میزان آگاهی های عمومی جامعه نقش به سزایی دارند. به تعبیری، عزم این نهاد، کمک به بالندگی و شکوفایی استعدادهای فردی، در راستای تولید اندیشه، علم و غنای فرهنگ جامعه می باشد. کتاب خانه، نهادی است که با در اختیار داشتن بخش قابل توجهی از دانش، زمینه بهره گیری مناسب از اندوخته های بشری را فراهم می آورد و با تأمین فرصت های لازم، امکان آموختن همیشگی را برای اعضای جامعه مهیّا ساخته و بر پیشرفت حیات اجتماعی می افزاید. با این توصیف، وظیفه همگان است که با استقبال از این مکان ارزشمند، بر شکوفایی استعدادهای نهفته میهن اسلامی مان بیفزایند.

کتابخانه عمومی چمران آغاز هفته کتاب و کتابخوانی را به همه مشتاقان کتابخوانی تبریک و تهنیت عرض میکند.

آغاز هفته کتاب و کتابخوانی مبارک باد

شهادت امام حسن عسگری (ع) تسلیت باد

بازدید دانش آموزان مدرسه پژوهشگران

های ,یار ,کتاب ,جامعه ,فراوان ,بی ,من یار ,است که ,کتاب و ,مباش غافل  ,و بی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها